Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Zawsze dobre ceny

.

Sklep czynny całą dobę a zamówienia realizowane są od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00.

kontakt telefoniczny - 603 937 374; 603 050 461; Cały asortyment frezów z katalogu można pobrać na stronie głównej; www.npol.com.pl
Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

O nas

Historia firmy N-POL cutting tools®

Powstała w roku 1994 nasza firma wyspecjalizowała się sprzedaży profesjonalnych narzędzi do obróbki drewna. Zbiegiem lat zmienialiśmy nasza działalność z handlowej na usługowo-produkcyjną.

Dziś firma N-POL cutting tools® jest rozpoznawalną marką na rynkach światowych eksportujemy narzędzia prawie na wszystkie kontynenty do ponad 50 krajów na świecie.

Więcej informacji o firmie cały dostępny katalog na stronach www.npol.com.pl

Zajmujemy się produkcją narzędzi pełnowęglikowych do:

  • obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych, płyty wiórowych, M.D.F.,
  • tworzyw sztucznych, PLEXI, Akrylu
  • stopów lekkich, ALUMINIUM, płyt DIBOND i inne
  • materiałów kompozytowych CFK, GFK. Honeycomb, Kevlar, Tekstolit,
  • narzędzi do metalu
  • prowadzimy pełny serwis ostrzenia i regeneracji narzędzi,

W czasie swojego 25-letniego doświadczenia, wprowadziliśmy na rynek wiele profesjonalnych produktów dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. Nasze nabyte doświadczenie i zastosowanie najnowocześniejszych technologii produkcyjnych i systemów projektowania narzędzi pozwala firmie być zawsze w czołówce, możemy realizować najbardziej skomplikowane narzędzia na potrzeby rynku. Prowadzone badanie i rozwój technologiczny w połączeniu z najnowocześniejszymi obrabiarkami daje możliwość skonstruowania, zaplanowania i wdrożenia do produkcji odpowiedniego narzędzia do potrzeb klienta, jest to wyjątkowo mocną stroną naszej firmy.
Wszystkie narzędzia w firmie N-POL, powstają poprzez wykorzystanie zintegrowanych systemów CAM/3D, od projektu do fazy produkcyjnej korzystamy z najbardziej nowoczesnych technologii dostępnych na światowym rynku.
Technologia produkcji i materiały to podstawa, dlatego narzędzia produkowane są tylko z najlepszych surowców od europejskich dostawców. Rozwijany swą produkcję i Export do wielu krajów na prawie wszystkich kontynentach.
Projektowanie, technologia produkcji, materiały i doświadczeni pracownicy to dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość naszego produktu.
Dodatkowo nasza firma zawsze jest po stronie klienta. Udziela pomocy swoim klientom na każdym etapie od doradztwa w doborze odpowiedniego narzędzia, aż do opieki po sprzedaży celem zagwarantowania optymalnego wykorzystania narzędzi.
Jest to proces który buduje współpracę z klientem oraz tworzy dobre relacje na długie lata

Witryna stworzona na platformie